Poznaj nas bliżej

O nas

CLEAN-BRUK Dawid Galuhn świadczy profesjonalne usługi z zakresu czyszczenia oraz konserwacji powierzchni takich jak kostka brukowa, elewacja czy dach.

MYCIE CIŚNIENIOWE
PRACE REMONTOWO-BUDOWLANE

Nasze standardy

1

EKOLOGIA

Bardzo ważne są dla nas aspekty związane z ochroną środowiska. Dlatego wszystkie środki czystości, które są przez nas używane, posiadają niezbędne certyfikaty i są w 100% bezpieczne dla środowiska.

2

DOŚWIADCZENIE

Mamy wieloletnie doświadczenie w pracach związanych z myciem wysokociśnieniowym, ale również w pracach remontowo-budowlanych. Nie boimy się żadnych zleceń, a każde nowe traktujemy jak wyzwanie.

3

BEZPIECZEŃSTWO

Doświadczenie, które wypracowaliśmy przez lata, nauczyło nas dbania o bezpieczeństwo i higienę pracy w miejscu, w którym się aktualnie znajdujemy. Posiadamy niezbędny sprzęt oraz przestrzegamy wszelkich norm ostrożności, by zadowolić naszego klienta.

construction worker, man, people

Dlaczego my?

CLEAN-BRUK Dawid Galuhn świadczy profesjonalne usługi z zakresu czyszczenia oraz konserwacji powierzchni takich jak kostka brukowa, elewacja czy dach. Wraz z rozwojem naszego przedsiębiorstwa oraz zdobyciu wykwalifikowanej kadry pracowniczej wzbogaciliśmy naszą ofertę również o usługi budowlane. Realizujemy takie zadania jak układanie kostki brukowej, ogrodzenia, docieplenie poddaszy wełną mineralną oraz prace porządkowe, koszenie traw i zarośli. Swoją pracę wykonujemy rzetelnie z dokładnością o najmniejszy szczegół. Dbamy o czyszczony materiał, ale również o przestrzeń gdzie wykonujemy daną usługę. Nasze środki są w 100% bezpieczne dla roślinności i biodegradowlane.

Celem naszej działalności jest przede wszystkim ograniczenia Państwa kosztów, związanych z wymianą źle prezentującej się elewacji, dachu, kostki brukowej lub innej powierzchni czyszczonej. Zabiegi, które przeprowadzamy, zdecydowanie pozwalają zaoszczędzić Państwa środki. Mamy ogromną satysfakcję w uświadamianiu klientom, że niejednokrotnie nie jest potrzebna wymiana nawierzchni, a dzięki naszemu doświadczeniu i niezbędnej wiedzy przywrócimy jej dawny blask.

 

CZYSZCZENIE KOSTKI BRUKOWEJ,
DACHÓW ORAZ ELEWACJI

Zobacz nasze realizacje

Posiadamy wspaniały zespół, składający z wykwalifikowanych pracowników, którzy każdego dnia wzbogacają się o niezbędne doświadczenie. Każdy z nas jest odpowiedzialny za dany rodzaj prac, czy to będzie związane z profesjonalnym czyszczeniem, czy z układaniem kostki brukowej. Chcesz zobaczyć jak nasza ekipa traktuje każde zlecenie? Kliknij i sprawdź!

Układanie kostki brukowej polbruk Avanti
work

kontakt

Zapraszamy do kontaktu

Kliknij przycisk poniżej i zadzwoń lub przejdź do kontaktu i napisz do nas bezpośrednio wiadomość. Odpowiadamy tak szybko jak to możliwe!

DANE KONTAKTOWE

SOCIAL MEDIA

Clean-Bruk Dawid Galuhn
NIP: 5891913784
Wszelkie Prawa Zastrzeżone