poznajsz wszystkie nasze usługi

oferta usług

W tej zakładce znajdziesz wszystkie usługi naszej firmy, które posiadamy w ofercie. Czyszczenie kostki brukowej, dachów, układanie kostki czy usługi minikoparką. Wszystko w jednym miejscu.

Czyszczenie kostki brukowej

Mycie elewacji

Układanie kostki brukowe

CZYSZCZENIE DACHÓW

Usługi minikoparką

ocieplenia poddasza

hydroizolacje budynków

inne prace budowlane i ogrodnicze

NASZA OFERTA

Wszystkie usługi

Do czyszczenia kostki brukowej, wykorzystujemy sprzęt wysokociśnieniowy renomowanej firmy Karcher. Za pomocą odpowiedniego ciśnienia wody oraz wysokiej temperatury jesteśmy w stanie usunąć wiele rodzajów zabrudzeń. 

Elewacje czyścimy urządzeniem o regulowanym ciśnieniu roboczym, dobieramy odpowiednie ciśnienie i temperaturę by nie uszkodzić mytej powierzchni. Nie pozwólmy aby nasza elewacja porosła mchem, czy porostami które uszkadzają silnie strukturę. Zadbajmy o nią, by mogła cieszyć nasze oko jeszcze dłużej.

W naszej firmie mamy profesjonalną kadrę specjalistów zajmujących się układaniem kostki brukowej, przeprowadzamy darmową i niezobowiązującą wycenę. Doradzamy klientowi, przedstawiamy różne rozwiązania. Inwestycje przeprowadzamy kompleksowo, wykonamy wykop, przygotujemy podłoże i podbudowę pod kostkę a następnie ułożymy

Dachy czyścimy za pomocą urządzeń o wysokim ciśnieniu roboczym oraz wysokiej temperaturze grzania wody. Usuwamy wszelkie zabrudzenia atmosferyczne, mchy, porosty, glony itp. Przywracamy dawny blask dachówce ceramicznej jak i blachodachówce. Kompleksowo przygotujemy twój budynek do sprzedaży, oraz zwiększymy jego wartość rynkową.

Na własnym zapleczu sprzętowym posiadamy minikoparkę, wykonamy dla państwa niwelacje terenu, wykopy pod studnie, oczka wodne, melioracje, odwodnienia i nie tylko. Rozmiar koparki pozwala na dostanie się tam gdzie duży sprzęt nie może.

Wiemy, że koszty dotyczące wykonania jak i ocieplania najwyższej warstwy budynku kojarzą się z dużymi kosztami. Nasi klienci wybierają nasze usługi, ponieważ potrafimy skuteczne optymalizować wydatki i wybrać idealnie rozwiązanie pod wybrany budynek, nie uszczuplając budżetu klienta.

Wraz z rozwojem firmy wprowadzamy do oferty nowe usługi, jedną z nich jest hydroizolacja budynku. Wszystkie pracy wykonujemy z obowiązującymi normami oraz na najwyższej jakości narzędziach.

Nie boimy się żadnego wyzwania! Stawiamy potrzeby naszych klientów na pierwszym miejscu, dlatego też otrzymujemy zlecenia na inne prace budowlane i ogrodnicze

jeszcze nie podjąłeś decyzji?

czekamy na twój telefon

Wycenimy usługę najszybciej jak to możliwe, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy plan działania. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

DANE KONTAKTOWE

SOCIAL MEDIA

Clean-Bruk Dawid Galuhn
NIP: 5891913784
Wszelkie Prawa Zastrzeżone